+45 89 87 56 07

Specialister

Tøv ikke med at kontakte os. Vi kan fortælle dig alt om vores sortiment, priser, leveringstider, anmodning om prøvevarer og andre muligheder.
 

 
 

Crop rotation Vekseldrift &  Service articlesServiceartikler

Vores afdeling "Vekseldrift" hjælper dig med forberedelserne til den travle og hektiske start på en ny kultivering. Med produkter som wirekroge, universalduge, plast og klemmer leverer vi en komplet serie af vekseldriftsprodukter. Vores afdeling "Serviceartikler" har alle hjælpeartikler til hele produktionen. De har produkter som beklædning, sikkerhedsudstyr, maling, vedligeholdelsesartikler, kantineartikler og værktøjer.
 
Martin Meuldijk
Product Specialist Vekseldrift & serviceartikler
martin.meuldijk@royalbrinkman.com

Silvia van der Caaij
Product Specialist Vekseldrift &
serviceartikler
silvia.van.der.caaij@royalbrinkman.com 



Crop care Afgrøpleje

Produktspecialisterne i denne afdeling arbejder dagligt på at få den optimale høst fra din afgrøde. De kan hjælpe dig med at beregne ernæringsplaner, aflæse analyser og give råd om optimale skyggeprodukter og afskærmninger.

Jaap Lubbersen
Product Specialist gødning
jaap.lubbersen@royalbrinkman.com

Peter Goossens
Product Specialist gødning
peter.goossens@royalbrinkman.com

Tom de Haas
Product Specialist gødning
tom.de.haas@royalbrinkman.nl

Richard Hagedoorn
Product Specialist kridt og
screen midler
richard.hagedoorn@royalbrinkman.com

Gai Vegter
Product Specialist kridt og
screen midler
gai.vegter@royalbrinkman.com



Crop protection & disinfection Afgrødebeskyttelse og desinfektion

Specialisterne inden for afgrødebeskyttelse vil hjælpe dig med at lave en integreret tidsplan, som anvender biologiske og kemiske produkter i overensstemmelse med de nyeste indblik i produkter, miljø, omkostninger og praksisser. Specialisterne inden for desinfektion kan udarbejde en hygiejneplan, der er tilpasset dit firma. 

Jan Krouwer
Produkt Specialist Afgrødebeskyttelse
jan.krouwer@royalbrinkman.com  

Michelle Vijverberg & Angie Post
Interne specialister biologisk kontrol
biologie@royalbrinkman.com

Jan-paul de Wit
Produkt Specialist Afgrødebeskyttelse Grøntsagsgartnere
jan-paul.de.wit@royalbrinkman.com

Luc Kurris
Produkt Specialist Afgrødebeskyttelse Grøntsagsgartnere
luc.kurris@royalbrinkman.com

Roy Verlinden
Produkt Specialist Afgrødebeskyttelse Grøntsagsgartnere
roy.verlinden@royalbrinkman.com

Conrad van Doorn
Produkt Specialist Afgrødebeskyttelse Blomstergartnerier 
conrad.van.doorn@royalbrinkman.com

 

Kees Kouwenhoven
Produkt Specialist Afgrødebeskyttelse Blomstergartnerier 
kees.kouwenhoven@royalbrinkman.com

Jan de Kroon
Produkt Specialist Afgrødebeskyttelse Blomstergartnerier 
jan.de.kroon@royalbrinkman.com

Lowie Smolders
Produkt Specialist Afgrødebeskyttelse Blomstergartnerier 
lowie.smolders@royalbrinkman.com

Pieter Bos
Produkt Specialist Afgrødebeskyttelse Blomstergartnerier
pieter.bos@royalbrinkman.com

Henk van Daalen
Junior Specialist Afgrødebeskyttelse
henk.van.daalen@royalbrinkman.com

Jan-Willem Keijzer
Produkt Specialist desinfektion
jan-willem.keijzer@royalbrinkman.com

Kevin van Kester
kvalitet Management


Packaging & Design Emballage og design

Afdelingen "Emballage og design" leverer og giver råd om urtepotter, beholdere og bakker - kort sagt: Vi forsyner dig med et komplet udvalg af firmadesigns. Vi kan hjælpe dig med kreativ udvikling af produkter, som kan hjælpe dig med at føje værdi til dit produkt og give dig særpræg i forhold til dine konkurrenter.


Arjan van der Veer
Product Specialist Emballage & Design
arjan.van.der.veer@royalbrinkman.com

Gerard Wessteijn
Product Specialist Emballage & Design
gerard.wessteijn@royalbrinkman.com

  
 

Joyce van der Burg
Product Specialist Emballage & Design
joyce.van.der.burg@royalbrinkman.com


Joyce van den Berg
Grafisk designer
studio@royalbrinkman.com

 
 

Marja Scheffers
Grafisk designer
studio@royalbrinkman.com

 Mekanisk udstyr

Inden for produkttemaet "Mekanisk udstyr" tager vi os af teknisk materiel og mekanisk maskinteknik. Vi har et team af specialister, som giver råd om vores udvalg af sprøjteudstyr, løftevogne, høstvogne og mere.

Nanne Bentvelzen
Product Specialist Teknisk
råvarer
nanne.bentvelzen@royalbrinkman.com

Frank Schoenmakers
Product Specialist Teknisk
råvarer
frank.schoenmakers@royalbrinkman.com

 
 


Michael Visser
Product Specialist Teknisk
råvarer
michael.visser@royalbrinkman.com

Jorn de Brabander
Product Specialist mekanisering
jorn.de.brabander@royalbrinkman.com



Technical Projects Tekniske projekter

Vores afdeling "Tekniske projekter" tilbyder både nøglefærdige projekter samt mindre brugertilpassede projekter. Royal Brinkman er global forhandler af Privas klima- og registreringssystemer, og bruger teknikker som Vocoom-vandingssystemer og ECA-enheder.

Ben Peters
Salgskonsulent teknik
ben.peters@royalbrinkman.com

Eef Zwinkels
salgschef
eef.zwinkels@royalbrinkman.com

 

Jaco van Spronsen
Productspecialist solar
jaco.van.spronsen@royalbrinkman.com


Arie Plomp
teknisk rådgiver
arie.plomp@royalbrinkman.com

 

Martien van Velden
Teknisk salg rådgiver
martien.van.velden@royalbrinkman.com


René van Velden
Teknisk salg rådgiver
rene@royalbrinkman.com




Willy van Hissenhoven
Teknisk salg rådgiver
willy.v.hissenhoven@royalbrinkman.com